...:::PiXFoRuM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::PiXFoRuM:::...

TuRKiYeNıN PaYLaSıM PLaTFoRMu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Porto yöneticilerine yemek

YazarMesaj
ßüyükßaßa

ßüyükßaßa

Rep Sistemi :
Porto yöneticilerine yemek Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Porto yöneticilerine yemek Right_bar_bleue

Porto yöneticilerine yemek Empty
MesajKonu: Porto yöneticilerine yemek   Porto yöneticilerine yemek Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 11:44 pm

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Porto Kulübü yöneticileri ve UEFA Delegeleri akşam yemeğinde bir araya geldi.

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen yemeğe, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay, Asbaşkanlar Ali Koç, Mahmut Uslu, Tahir Perek Yönetim Kurulu Üyeleri Ünal Uzun, Semih Özsoy Dış İlişkiler Sorumlusu Turgut Acar ile Porto Kulübü Başkanı Jorge Nuno Pinto Da Costa Yönetim Kurulu Üyeleri Adelino Caldeira, Fernando Gomes ,Dış İlişkiler Direktörü Vitor Baia Ve UEFA Delegesi Jaroslav Dudl, UEFA Medya Sorumlusu Jorn Hojmark, Uefa Müsabaka Direktörü Giusseppe Rizzello katıldı.

Yemeğin ardından bir konuşma yapan Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu Maçın Fair Play anlayışı içerisinde geçmesini beklediğini ifade ederken Porto'ya başarılar diledi.

Porto Başkanı Jorge Nuno Pinto da Costa ise Fenerbahçe Spor Kulübü'ne misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederken iyi bir dostluk kurulduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimi ve Porto yetkilileri birbirleri için hazırladıkları hediyeleri takdim ettiler.
ßüyükßaßa

ßüyükßaßa

Rep Sistemi :
Porto yöneticilerine yemek Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Porto yöneticilerine yemek Right_bar_bleue

Porto yöneticilerine yemek Empty
MesajKonu: Geri: Porto yöneticilerine yemek   Porto yöneticilerine yemek Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 5:25 pm

HeyYt ßAßA ßééé xD ..!

Porto yöneticilerine yemek
1 sayfadaki 1 sayfası