...:::PiXFoRuM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::PiXFoRuM:::...

TuRKiYeNıN PaYLaSıM PLaTFoRMu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}]

3 posters
YazarMesaj
By_iNaN
Admin
By_iNaN

Rep Sistemi :
52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Left_bar_bleue99 / 10099 / 10052 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Right_bar_bleue

52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Empty
MesajKonu: 52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}]   52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 3:00 pm

52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] 52yiluykukutot9
52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] W343

52 yıldır uyuyamıyor .....!
Bartın'ın Ulus İlçesinde ikamet eden İsmet Ulusoy(69), 18 yaşından beri sinir sisteminin bozulmasından dolayı uyuyamıyor. Yıllardır derdine derman aradığını anlatan Ulusoy, doktorların hastalığına bir türlü çare bulamamasından şikâyetçi. Gözlerine tam 52 yıldır hiç uyku girmeyen Ulusoy, sağlığının artık iyice bozulduğunu belirterek, "52 yıl önce henüz 18 yaşındayken sinir sistemim bozuldu. Geceleri uyuyamamaya başladım. İstanbul'daki hastanelere gittim, bana bir kısım ilaçlar yazdılar, bu zamana kadar kesin bir şifa bulamadım." dedi.

Ulusoy, gündüzleri çarşıda dolaştığını geceleri ise uyumasa da vücudunu dinlendirmek için yattığını söyledi. Ulusoy, Karabük Demir Çelik Fabrikası'ndan emekli olduğunu ve hastalığı nedeniyle 2 yıl önce evlenebildiğini belirtti. Ulusoy, tedavi olmak istediğini ve kendisine yardımcı olabilecek birilerini aradığını ifade etti.

nOt: Adamın qozunden Resmen Uyku akıyoR...! 52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Smile yazık Allah Dusmanıma vermesın boLe bişi!...
https://www3.aforumfree.com
cHoqo Pyensesh

cHoqo Pyensesh

Rep Sistemi :
52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Left_bar_bleue0 / 1000 / 10052 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: 52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}]   52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 2:42 pm

yazık
ßüyükßaßa

ßüyükßaßa

Rep Sistemi :
52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Left_bar_bleue100 / 100100 / 10052 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: 52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}]   52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}] Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 1:32 pm

Ohaa SaLLamasın O:D

52 yıLdıR UyuYamıyoR...!..[{cok qArip}]
1 sayfadaki 1 sayfası