...:::PiXFoRuM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::PiXFoRuM:::...

TuRKiYeNıN PaYLaSıM PLaTFoRMu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

“Bulunduğumuz yerden memnunum” (AraqoNés)

YazarMesaj
ßüyükßaßa

ßüyükßaßa

Rep Sistemi :
“Bulunduğumuz yerden memnunum” (AraqoNés) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100“Bulunduğumuz yerden memnunum” (AraqoNés) Right_bar_bleue

“Bulunduğumuz yerden memnunum” (AraqoNés) Empty
MesajKonu: “Bulunduğumuz yerden memnunum” (AraqoNés)   “Bulunduğumuz yerden memnunum” (AraqoNés) Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 1:01 pm

Teknik Direktörümüz Luis Aragones, sezon başında takımdaki sakatlıkların çokluğu nedeniyle, özellikle deplasman maçlarında istedikleri sonuçları alamamalarına rağmen, ilk devrenin sonunda zirvedeki takımlarla aynı puanlarda olmaktan ve bulundukları yerden memnun olduğunu söyledi.
Maç sonrası açıklamalar yapan Aragones, 2-1 kazandığımız Konyaspor maçı hakkında, "Özellikle tartışmalı pozisyonlar, benim oturduğum yerden çok da net görülmedi ama maçın ilk yarısında iyi oynadık. Daha iyi pas yaparak, topa basarak, iyi top yaparak pozisyonlar ve goller bulduk. İkinci yarıya gereksiz bir sinirle çıktık. Yapmamamız gereken bir hata yaptık ve skor 2-1'e geldi. Kalan dakikalarda da bu skoru korumayı başardık ve kazandık" diye konuştu.
Sezonun ilk devresini değerlendirirken ise Aragones, "İlk devrenin sonunda, tepedeki takımlarla birlikte olduğumuz için mutluyuz. Sezona bir çok sakatlıkla girdik. Özellikle sezon başında deplasman maçlarında istediğimiz sonuçları alamadık. Ama şu anda bulunduğumuz yerden memnunum" dedi.
Aragones, sezonun ilk devresinde en çok mutlu olduğu anlar sorulduğunda ise, "Ben tabii ki de mutluyum ve işimden memnunum ama bir antrenör için şu anlar iyi şu anlar kötü geçti diye söylemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Şu maç iyiydi bu maç kötüydü demek yerine her maç daha iyisini yapmaya çalışan bir takım olmak bizim için önemli olandır" diye cevap verdi .
Sorulan soru üzerine ara transfer konusuna da değinen Aragones, "Tecrübelerime dayanarak, sezon ortasında yapılan transferlerin takıma fazla katkı sağlamayacağını söylemiştim. Ama tabii ki yöneticiler farklı şekilde düşünüyor olabilirler. Tabii ki; onlar oyuncular getirirse, bu takıma faydalı olur" diye konuştu
Aragones devre arası tatilinde torunlarıyla zaman geçireceğini sözlerine ekledi

“Bulunduğumuz yerden memnunum” (AraqoNés)
1 sayfadaki 1 sayfası