...:::PiXFoRuM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::PiXFoRuM:::...

TuRKiYeNıN PaYLaSıM PLaTFoRMu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Laf atma Ve Sonu

2 posters
YazarMesaj
By_iNaN
Admin
By_iNaN

Rep Sistemi :
Laf atma Ve Sonu Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Laf atma Ve Sonu Right_bar_bleue

Laf atma Ve Sonu Empty
MesajKonu: Laf atma Ve Sonu   Laf atma Ve Sonu Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 11:10 pm

bizim arki AntaLya'da oturuyoruyor. Bi gün KuzenLeriyle TatiLe yanı arkilere gitti...İkiside Çok GüzeL aLımLı 18 ve 19 YaşındaLar....arkide 18

Neyse Çarşıya ÇıkaLım demısler Geziyolar...arki Geçen Her Kıza Bakıyorum Vay Bee off falan Gibi ŞeyLer SöyLüyo Ki Buda AntaLya Gibi Bir Yerde Gayet doğaL...Her Yer Rus Ve onLarda iLgiden HoşLanıyor
Very Happy
Bu BöyLe Devam Etti...KuzenLer Dedi Yeter Artık Bak Yanında Biz Varken Yapma Bari...Tabi arki Duramamıs Devam...

Sonra Dedi ki ; eğer Laf Atmaya Devam Edersen Bizde BiriLerine Laf Atarız ReziL oLursun...Tabi arki Blöf Sanmıs...Demıskı Kız BaşınızLa Kime Laf Atcanız

İzLe ozaman Demısler ...YoLdan Eski Model Bir Şahin Geçiyor Ve AntaLya'nın En işLek Caddesi...Trafik Sıkışık Adam Kornaya Basıyor Sürekli...

Büyük Kuzen Bağırdı "Şişşştttt Bastığın Korna oLayım" Diye...

arkı Kızarmıs Tabi Ama Adamdan GeLen Cevap Krize Girmeme Neden oLdu

"GeLirsem Yanına Senide Bu Korna Gibi ÖTTÜRÜM"

Very Happy arki anlattı bunu benımde cok hosuma itti bayıldım sizinle paylasmak istedim
https://www3.aforumfree.com
KaNSıZ

KaNSıZ

Rep Sistemi :
Laf atma Ve Sonu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Laf atma Ve Sonu Right_bar_bleue

Laf atma Ve Sonu Empty
MesajKonu: Geri: Laf atma Ve Sonu   Laf atma Ve Sonu Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 11:26 pm

çok uğraşmışın ama değmiş he Smile

Laf atma Ve Sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kız tavlamanın yolları