...:::PiXFoRuM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::PiXFoRuM:::...

TuRKiYeNıN PaYLaSıM PLaTFoRMu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...

2 posters
YazarMesaj
By_iNaN
Admin
By_iNaN

Rep Sistemi :
Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... Right_bar_bleue

Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... Empty
MesajKonu: Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...   Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:57 pm

Biliyorum bu konu takas bölümüne açılmalıydı ama inanın zor durumdayım, bu bölüm en çok ziyaret edilen bölüm olduğu için, buraya açarsam herkes belki yardımcı olabilir bu konuda bana diye düşündüm.

Uzun süredir beni çok üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istedim.

Maalesef ben ciddi bir mali kriz içindeyim. Ve artik tabir yerindeyse biçak kemige dayandi. Bir sürü ödemem var fakat bunlari karşılayacak durumda değilim. Böyle olunca da haciz söz konusu olacak büyük ihtimalle. Bir karar verdim.
Elimdeki mallardan bir kaç parca bir şeyi bu hafta sonu satişa cikaracagim. Satis evin arkasindaki bahçede olacak. Eger vaktiniz olur da bu satışıma gelirseniz çok sevinirim.
Satisa cikaracagimiz parcalarin toplu fotografini da ekliyorum, LÜTFEN AŞAĞIDAKİ RESMİ İNCELEYİNİZ.

Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... Satiliklar
https://www3.aforumfree.com
KaNSıZ

KaNSıZ

Rep Sistemi :
Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... Right_bar_bleue

Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... Empty
MesajKonu: Geri: Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...   Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 11:31 pm

Bomba Olmuş Gerçektende Fakirmişsin he Razz

Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen ßurya ßakın..!
» Forum kuralları Lütfen Herkes Okusun!!!
» Akil Oyunları! (Çözebileceğine İnananlar Buyursun Lütfen!)