...:::PiXFoRuM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::PiXFoRuM:::...

TuRKiYeNıN PaYLaSıM PLaTFoRMu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bu haber insanı öldürür :D

YazarMesaj
By_iNaN
Admin
By_iNaN

Rep Sistemi :
bu haber insanı öldürür :D Left_bar_bleue99 / 10099 / 100bu haber insanı öldürür :D Right_bar_bleue

bu haber insanı öldürür :D Empty
MesajKonu: bu haber insanı öldürür :D   bu haber insanı öldürür :D Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 9:29 pm

evet sevgili izleyiciler kaliteli ve DOĞRU haberciliğin kanalında yayınımıza devam ediyoruz
- ist....bi dk son dakika haberi geldi simdi size onu okumak istiyorum sevgili seyirciler
ankarada alkollü bir sürücü DENİZ KENARINDA GECE YARISI piknik yapan bir aileye çarparak öldürdü olayın detaylarını öğrenmek için olay yerindeki taner arkadaşımıza bağlanıyoruz
-evet taner sendeyiz
-teşekkür ederim ben su an olay yerinde bulunmaktayım burdaki halkla konusmak istiyorum
- evet hanfendi olay nasıl oldu sanırım siz görmüşünüz
-evet ben olayı gördüm ama ben dedim öncedende bu deniz kenraında böle bir kaza oldu bir üst geçit yapın demiştim ama devlet bizi dinlemedi sözde ankarada oturuyoruz sözümüz geçmiyoo demiştim bu deniz kenarına bir üst geçit lazım
-evet gördüğünüz gibi halk ankarada bu olaya tepkili bir bey efendi daha var ona soralım evet bey efendi kaza nasıl oldu siz görmüşünüz herhalde
-ya ben o sıra geziyodum baktım bir aradaba çok süratlı geliyo adamı uyardım çok hızlı kullanıyorsun el arabasını az yavaş git die bağırdım ama adam el arabasının kontrolünü klaybedip iste yazı deniz kenarında piknik yapan ailenin arasına daldı sonuç ortada
evet burda bir polis memuru var birde onunla konusalım siz neler düşünüyorsunuz polis bey
-ya walla olay ortada adam bol miktarda alkol almıs ama parasını ödememiş herhalde yani biz halkımızı uyaruyıruz alkol almayın die sonuç ordada
-peki polis bey sürücünün kaçtığı söyleniyor
-evet ekiplerimiz suan pesindeler yakalandıktan sonra gerekli işlemler yapılım serbest bırakılacak
-evet tekrar haber merkezimize bağlanıyoruz ben taner karasan ankara dan size bildirdim
evet sevgili seyirciler taner arkadaşımıza teşekkür ediyoruz işte gördünüz seyirciler yine habercilikte bir ilk doğru ve yansız haberde kalmaya devam edin
https://www3.aforumfree.com

bu haber insanı öldürür :D
1 sayfadaki 1 sayfası